Меню

Вперше! Літні уроки сальси на березі Дніпра!

сальса на арт причалі

Літо, спека — як часто не хочеться навіть йти на заняття до задушливого залу! Інша справа — свіже повітря, берег Дніпра, мальовничий краєвид навколо. Займатись танцями в таких умовах — справжня насолода!

Саме тому вперше в Києві ми відкриваємо літню групу для занятть на відкритому повітрі. Місцем проведення уроків латиноамериканських танців стане відомий креативний майданчик Арт-ПРИЧАЛ, розташований неподалік від метро Контрактова Площа.

Lp8FDIoAY94

Лише тут ви зможете займатись танцями буквально в кількох метрах від затишного плину дніпровських хвиль. Ну а після занятть при бажанні ви зможете помилуватись краєвидами за століком відкритого кафе.

Адреса Арт-Причалу: вул Набережно-Хрещатицька, причал №2. Дістатись цього місця можна за лічені хвилини від метро Поштова чи Контрактова площа.

Протягом теплих місяців ви навчитесь основам таких латиноамериканських танців, як сальса, бачата, кізомба, меренге, ча-ча-ча. Ну а восені з отриманними знаннями ви зможете продовжити заняття в танцювальній студії. Уроки проходитимуть по понеділкам та середам. Наразі визначаємо зручний для більшості час: з 19.00 до 20.00 чи з 20.00 до 21.00.

Вартість занятть складає 350 грн на місяць (8 занятть) чи 200 грн на місяць (4 заняття). Щоб записатись в группу ви можете в наведеній нижче формі залишити свої контактні дані — ми самі вам передзвонимо! В коментарях можете додати зручний для вас час занятть.

ІНФОРМАЦІЯ ВТРАТИЛА АКТУАЛЬНІСТЬ

Метки:

Прокомментируйте!

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *